piątek, 21 czerwca 2013

Tajemniczy ogród

Witam ! Bardzo długo mnie tu nie było, z różnych przyczyn zresztą... Tym trudniej było mi zabrać się za nowy post. 
Za bardzo też nie mam się czym pochwalić, jeśli chodzi o nowe prace. Cały czas kręcę się wokół skrzyneczek dla małych dam i końca tu nie widać :) Mam nadzieję, że temat jeszcze się wam nie znudził, ale na co innego nie mam w tej chwili czasu.
Na jednej z moich dziewczyńskich skrzynek pojawił się tym razem secret garden. Skrzyneczkę zamówiła Ola, moja stała już klientka i oczywiście miały być na niej kwiaty, motyle, elfy i TĘCZA ! 
No i jak tu sprostać takim wymaganiom ?! Szukając weny trafiłam na ten właśnie scrapowy papier. Zakochałąm się w nim od pierwszego wejrzenia i byłam niemal pewna, że spodoba się Oli. No i jeszcze ta tęcza - nie chciałam przedobrzyć z kolorami, więc zrobiłam ją bardzo delikatnie, rozmytymi farbami. Ola była oczarowana, a ja miałam wielką satysfakcję. Dodatkiem była również zawieszka na gałeczce z kluczykiem na niebieskiej wstążeczce i niebieskim kwiatuszkiem, ale zapomniałam zrobić zdjęcie.
A tutaj mój "tajemniczy ogród", który z dnia na dzień zmienia swoje kolory - zielenie, pokazywane we wcześniejszym poście zmieniły się na żółty i niebieski. Obecnie doszły nowe kolory, bo zaczynają kwitnąć róże i letnie byliny.

 Kolejny rarytasik z mojego ogródka - szałwia omszona...
 ...oraz mój wierny przyjaciel Miszka
Pozdrawiam was bardzo gorąco w potwornie duszny, pierwszy tego lata wieczór. Właśnie zbiera się na burzę, więc muszę kończyć. Dziękuję za dotychczasowe odwiedziny, bardzo miłe słowa w komentarzach i zapraszam ponownie !