czwartek, 21 lutego 2013

W angielskie róże


Bardzo wiele miłych słów przeczytałam w komentarzach pod ostatnim moim postem, za co wam serdecznie dziękuję. Pisząc o tym klejeniu po całości, to tak na prawdę nie chodziło mi o usprawiedliwianie się. Chociaż, gdzieś tam mam w pamięci (z dawnych czasów, kiedy pisałam jedynie na jednym z forów robótkowych) uwagi o tego typu "decu", jako mało ambitnym :) Obecnie decoupage traktuję jako możliwość ozdabiania różnych przedmiotów, wykorzystując w każdy możliwy sposób papier i inne pomocne techniki. Jak zatem nie wykorzystywać dostępnych, różnych papierów o przepięknych motywach do swoich prac ?!
Na przykład papiery do scrapów. Same wiecie, jakie one piękne ! Idealnie nadają się do "klejenia po całości". Choć są grube bardzo dobrze się z nimi pracuje. Można przecież też je skopiować na cieńszy papier... Ja je wykorzystuję i gorąco polecam ! 
A oto efekt - kolejny kuferek na biżuterię i kolejny z tych, który zostawiłabym dla siebie. Lubię taką kolorystykę. Dodam, że w środku wykorzystałam papier ryżowy o fakturze koronki , niestety mało dostępny w naszych sklepach internetowych (przed naklejeniem wieko podmalowałam najpierw farbą).


Bardzo, bardzo wam dziękuję za odwiedziny i komentarze. Cieszę się, że pojawiają się też nowi goście. Równocześnie mam ciągle wyrzuty sumienia, że ja mało aktywna jestem w odwiedzaniu waszych blogów, ale mimo wielu moich starań doba ciągle jest za krótka ! Pozdrawiam was gorąco i zapraszam... w następnym poście będą już pisanki :)