czwartek, 18 sierpnia 2011

Okuninkowy sabacik


Już po raz czwarty na zaproszenie Ewy gościłam w Okunince nad J. Białym. Jak widać Ewa nie miała nas jeszcze dość i po raz kolejny (szósty) zaprosiła nas, miłośniczki decoupagu :) do swojego magicznego domku. O gościnności i dobroci serca Ewy można by pisać wiele postów. Te które ją znają wiedzą o tym doskonale, inne muszą uwierzyć, że jest to jeden z głównych powodów tego, że z różnych stron Polski tak chętnie tu przyjeżdżamy. Kolejny powód naszej obecności w tym miejscu to dziewczyny, z którymi myślę, łączy nas nie tylko zamiłowanie do decu i wszelakiego rękodzieła, ale także "to coś", co powoduje, że tak chętnie spędzamy ze sobą tych kilka dni.

W tym miejscu dziękuję jeszcze raz Ewie za gościnę i za przemiłą atmosferę tu panującą, a dziewczynom za wspaniale spędzony czas !
Do zobaczenia !!!

Zdjęcia powyżej przedstawiają nas wraz z całym tegorocznym okuninkowym dorobkiem twórczym. Muszę przyznać, że w tym roku byłyśmy bardzo pracowite i trochę tego powstało !
Zdjęcia poniżej to migawki z pobytu i dowód naszej pracowitości :

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny na moim blogu.

5 komentarzy:

 1. oj prawdziwe pracusie..życze kolejnych sabacików:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gosia aż się nie chce uwierzyć że tak szybko minęło, wzdycham sobie.Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Gocha, popłakałam się czytając. Dziękuję, ale chyba nie zasługuje na aż tak wiele.
  Klimat spotkań tworzycie Wy, moje kochane koleżanki, wielką przyjemnością dla mnie jest gościć takie wspaniałe czarownice. Jeszcze raz dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję wszystkim za kolejne przemiłe spotkanie a szczególnie Ewie.
  I to nie prawda, ze klimat tworzymy my, bo to właśnie Ewa całą swoją osobą tworzy 90% a my tylko dorzucamy swoje małe cegiełki do całości :)

  Buziaki dla wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewuś oj zasługujesz na każde z tych słów, pod którymi się podpisuję:)
  Wszystkie Was Kochane mocno ściskam i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń