piątek, 12 kwietnia 2013

Hafty Anny... Zapraszam !

Witam po świątecznej przerwie, która nieco się przedłużyła jak widać. W tym miejscu pragnę podziękować za wszystkie bardzo serdeczne życzenia :)
Robótkowo dopiero się rozkręcam - troszkę powyszywałam, szukam weny i gromadzę potrzebne materiały na zamówione pudełka decu (zapowiada się kolejna seria). Zanim zatem pokażę coś z moich prac, chcę zaprosić was na nowo otwarty blog mojej serdecznej koleżanki Ani. W zakładkach mojego blogu widnieje już od jakiegoś czasu link do fotogalerii jej prac, ale z racji częstych technicznych problemów z jej funkcjonowaniem, Ania zdecydowała się prowadzić bloga. Zachęcam was do odwiedzania tego miejsca:


Ania zajmuje się wieloma technikami. Jej najukochańszą jest haft richelieu, ale również haft krzyżykowy, angielski, płaski i pewnie każdy inny, który spróbowałaby, do tego szydełko a ostatnio też frywolitka. Wśród prac Ani jest także wiklina papierowa i kwiaty z bibuły. A tak w ogóle to uważam, że umiałaby chyba wszystko, czego by nie spróbowała. Jej prace wykonane są z wielką starannością i na bardzo wysokim poziomie. I nie piszę tak tylko, żeby jej "posłodzić", ale tak jest rzeczywiście ! Poza tym Ania swoje umiejętności i pasję wykorzystuje w pracowni strojów ludowych. Jeszcze raz zapraszam !

Aniu, pozwoliłam sobie użyć zdjęcie z twojego bloga :)