poniedziałek, 20 maja 2013

Klucznik i coś jeszcze

Pomiędzy okolicznościowymi pudełeczkami powstał taki oto komplet do mojego przedpokoju. Okazało się bowiem, że w domu przybywa coraz więcej kluczy, które leżą to tu, to tam, nie znajdując dla siebie konkretnego miejsca, a jedynie sprawiając bałagan. Do tego listownik na rachunki, od kilku lat w zupełnie surowym stanie czeka na ozdobienie. Pomysłów na wspomniane akcesoria było bardzo wiele, bo ciągle coś innego mi się podobało, a przecież dla siebie człowiek chciałby zrobić coś wyjątkowego ! 
Potrzeba chwili spowodowała, że powstał bardzo skromny komplet. Stwierdziłam w końcu, że nie ma się on rzucać w oczy, a jedynie wpasować w kolorystykę przedpokoju. Wyróżniać się tu mają moje hafty umieszczone na ścianach !
klucznik
listownik
małe pudełeczko na drobiazgi (?)
 cały komplet
Chciałabym również pochwalić się swoim ogrodem. Jeśli chodzi o ogród to chyba wiosna jest moją ulubioną porą roku...Teraz jest pora kwitnienia nie tylko pachnących bzów, ale równie pięknie pachnących azalii (te jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodły swoim kwitnieniem) oraz różaneczników.
azalie, różaneczniki, pierisy, kiścienie, funkie (hosty) i świerki serbskie
 rarytasik z mojego ogródka - Lathodora diffusa (początek kwitnienia, potem zamienia się w lazurową kępkę)
 szczególnie pięknie kwitnące w tym roku lilaki
wszelkie odcienie zieleni w pozostałej części ogrodu
Dzisiaj post może nieco długi, ale mam nadzieję, że dotrwałyście do końca :)

Dziękuję zatem za odwiedziny i życzę udanego tygodnia !