poniedziałek, 1 lipca 2013

Lato


Lato to moja najukochańsza pora roku - należę po prostu do osób ciepłolubnych! Uwielbiam możliwość przebywania na świeżym powietrzu, kiedy tylko zechcę, bez opatulania się w kurtki, czapki, szaliki i co tam jeszcze. Jest to również czas, kiedy mogę do woli przebywać w swoim małym ogródku i przyglądać się roślinkom tam posadzonym i wszystkim innym żywym stworzeniom, które znalazły w nim swój dom. W pielęgnacji roślin nabieram coraz więcej wprawy i muszę przyznać, że sprawia mi to wielką przyjemność. A do tego trele ptaków !  Nie mają końca !
Dziś dla odmiany mam dla was kilka zdjęć, właśnie z mojego ogrodu, zrobionych przez moją córcię, która jest już w domu na wakacjach. Bardzo lubi bawić się obiektywem aparatu fotograficznego. Jeśli zwróciłyście uwagę na szatę graficzną mojego bloga, to również jej zasługa ! KAZAŁA mi go odświeżyć, a że mamy teraz lato, to i na blogu zrobiło się letnio !

Zaczęłam wakacje, staram się więc nadrabiać zaległości na Waszych blogach. Równocześnie dziękuję za odwiedziny u mnie, jak zwykle same miłe komentarze. Witam też nowych obserwatorów :)
Życzę miłego wieczoru, a także tego, aby ten letni czas dał Wam możliwość  odpoczynku oraz naładowania przysłowiowych akumulatorów !